You are here

Filmy

Kampania „Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy” na lata 2016–2017 ma na celu promowanie zrównoważonego życia zawodowego wszystkich pracowników, począwszy od ich pierwszego wejścia na rynek pracy po przejście na emeryturę. Zarządzanie zagrożeniami związanymi z bezpieczeństwem i zdrowiem w miejscu pracy w kontekście starzenia się ludności Europy wiąże się z różnymi wyzwaniami i szansami. W filmie znajduje się więcej informacji, które można rozpowszechniać.  

 

Napo jest bohaterem serii informacyjnych filmów animowanych o zagadnieniach bezpieczeństwa i zdrowia w miejscu pracy. Filmy te są doskonałym sposobem rozpowszechniania podstawowych zasad BHP w ciekawy i nieformalny sposób. Żaden film serii nie zawiera wypowiedzi w określonym języku, więc są one zrozumiałe dla każdego.

Film o Napo przedstawia kilka aspektów BHP w kontekście starzenia się pracowników, demonstrując ich możliwe skutki dla pracownika i sposoby reagowania na nie. Podobnie jak we wszystkich filmach serii, Napo pomaga zidentyfikować zagrożenia i proponuje praktyczne rozwiązania i sugestie dotyczące poprawy.