You are here

Zostań partnerem medialnym

Reputacja

Podnieś reputację swojej organizacji medialnej w rozległej społeczności specjalistów ds. BHP. Dzięki publikacji można zdobyć uznanie jako jeden z oficjalnych partnerów medialnych kampanii EU-OSHA oraz jako organizacja zaangażowana na rzecz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Tworzenie sieci kontaktów

Możliwe jest dotarcie do sieci i zainteresowanych stron EU-OSHA w Europie i na całym świecie, nawiązywanie kontaktów z ekspertami oraz dzielenie się doświadczeniami z partnerami.

Widoczność

Znak logo i opis publikacji zostaną umieszczone w sekcji partnerów medialnych na tej stronie. Przyznany zostanie szybki dostęp do materiałów prasowych i będziemy promować artykuły w internecie i w mediach społecznościowych.

Nasi partnerzy medialni współpracują z nami w zakresie zwiększania świadomości na temat kwestii poruszanych w ramach kampanii, korzystając z różnych kanałów w celu promowania i reklamowania kampanii. Nasi partnerzy medialni to ekskluzywne grono dziennikarzy i redaktorów naczelnych z całej Europy zainteresowanych promowaniem bezpieczeństwa i zdrowia w miejscu pracy.

Partnerami kampanii mogą zostać wyłącznie te media lub tytuły, które są skłonne i zdolne do istotnego zaangażowania się w kampanię.

Dodatkowe informacje na temat korzyści związanych z uzyskaniem statusu partnera medialnego oraz procedury składania wniosku w tym zakresie można uzyskać dzięki zapoznaniu się z ofertą partnerstwa medialnego w ramach kampanii (wyłącznie w języku angielskim).

Zostań partnerem medialnym

lub przewiń w dół i uzyskaj więcej informacji.

David Mairal

David Mairal, Aragon Valley

 

„Dzięki byciu partnerem medialnym Agencji uzyskuję specjalistyczne materiały, na przykład sprawozdania, artykuły badawcze, infografikę i narzędzia, które inspirują mnie do prowadzenia bloga, przede wszystkim poprzez pozyskiwanie wiedzy i dzielenie się nią. Partnerstwo to jest korzystne dla obu stron!”

 
Iris Cepero

Iris Cepero, czasopismo Safety Management

 

„Dzięki partnerstwu zwiększyła się renoma czasopisma na poziomie europejskim i zintensyfikowane zostały nasze działania w zakresie tworzenia sieci kontaktów. W rzeczywistości należymy do grupy europejskich publikacji, które chlubią się faktem prowadzenia kampanii na rzecz poprawy praktyk w zakresie BHP”.

 
James Twigg

James Twigg, PPE.org

 

„Współpraca z EU-OSHA w charakterze partnera medialnego daje nam możliwość wsparcia agencji w działaniach na rzecz podniesienia poziomu zdrowia, bezpieczeństwa i wydajności w miejscach pracy w Europie. Jesteśmy również wdzięczni za możliwość ekspozycji i nawiązywania kontaktów, jaką daje nam to partnerstwo”.

 

Polecane dla ciebie