You are here

Saņemiet savu dalības apliecinājumu par piedalīšanos drošu un veselībai nekaitīgu darbavietu kampaņā

certficate of paricipation 150 x150.jpg

Atbalstiet 2016.–2017. gada kampaņu “Veselībai nekaitīgas darbavietas jebkurā vecumā”, organizējot pasākumus un aktivitātes vai izveidojot savu kampaņu. Vislabākais veids, kā iesaistīties, ir dalība darba drošībai un veselības aizsardzībai darbavietā veltītajās Eiropas nedēļās 2016. gada 24.–28. oktobrī un 2017. gada 23.–27. oktobrī. Kā atzinību par ieguldījumu veiksmīgā kampaņas norisē, Jūs saņemsiet dalības sertifikātu.

Mērķis 2016.–2017. gada kampaņai ir vairot izpratni par darba drošības un veselības aizsardzības (DDVA) pārvaldību darbaspēka novecošanas kontekstā un mudināt darba devējus, vadītājus, personāla vadības speciālistus strādāt kopā un apvienot pūles ar darba ņēmējiem un viņu pārstāvjiem. Ikviens tiek aicināts piedalīties, jo katrs ieguldījums ir vērtīgs. Lai smeltos idejas par to, kādā veidā varat piedalīties, aplūkojiet citas Piedalies sadaļas mūsu tīmekļa vietnē.

Aizpildiet veidlapu un lejupielādējiet savu sertifikātu.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Ievadiet attēlā redzamās rakstzīmes.

Jūs saņemsiet no mums pa e-pastu personalizētu sertifikātu, pamatojoties uz informāciju, kuru mums sniedzāt, valodā, kādā aizpildījāt savu pieteikuma veidlapu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka aģentūra var ar Jums sazināties, lai saņemtu plašāku informāciju par Jūsu kampaņas norisi.