You are here

3C-1920x589px.jpg

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības nedēļa

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības nedēļa, ko katru gadu atzīmē oktobrī (43. kalendārajā nedēļā), ir galvenais Veselībai nekaitīgu darbavietu kampaņas notikums. Simtiem informatīvu pasākumu visā ES un aiz tās robežām, kā arī to plašais atspoguļojums plašsaziņas līdzekļos dod brīnišķīgu iespēju arī pašiem iesaistīties šajā kampaņā.

Īpaši filmu seansi, sociālo mediju pasākumi, konferences, izstādes, konkursi un semināri ir tikai dažas no aktivitātēm, kuras tiks organizētas, atzīmējot Eiropas nedēļu. Ja Jums ir ideja par kāda informatīva pasākuma rīkošanu vai arī Jūs vēlaties uzsākt ilgtermiņa projektu darba drošības un veselības aizsardzības jomā saistībā ar kampaņu “Veselībai nekaitīgas darbavietas jebkurā vecumā”, Eiropas nedēļa var izrādīties ideāls brīdis, lai pievērstu Jūsu pasākumam vajadzīgo sabiedrības uzmanību.

EU-OSHA un tās partneru organizētās Eiropas nedēļas 2016. gadā un 2017. gadā pamatā būs veltītas šim kampaņas tematam, galveno uzmanību pievēršot izpratnes veicināšanai par to, cik liela nozīme ir ilgtspējīgam darba mūžam.

Savas valsts kontaktpunktā Jūs varat uzzināt vairāk par to, kas notiek Jums tuvākajā apkārtnē Eiropas nedēļas laikā, bez tam kontaktpunktā Jūs arī varētu saņemt atbalstu kāda pasākuma organizēšanā.

Ieteikumi jums