You are here

Kļūstiet par kampaņas partneri

Parādiet sevi

Iegūstiet savai organizācijai nenovērtējamu publicitāti, pastāstot par tās korporatīvo atbildību: atsevišķa sadaļa kampaņas tīmekļa vietnē būs veltīta detalizētam Jūsu atbalstīto aktivitāšu izklāstam un ietvers Jūsu organizācijas logotipu, kontaktinformāciju, kā arī saiti uz Jūsu tīmekļa vietni.

Jaunumi

Ziņojiet par svarīgām preses relīzēm vai aktivitātēm tiešsaistē, izmantojot sadaļu Jaunumi kampaņas tīmekļa vietnē, kā arī EU-OSHA elektronisko informatīvo izdevumu OSHmail, kura abonementu skaits jau pārsniedz 70 000.

Sadarbības tīkls

Izmantojiet priekšrocības, ko dod iespēja dalīties labas prakses piemēros ar citām līdzīgi strādājošām starptautiskām organizācijām oficiālo kampaņas partneru vērtēšanas pasākumā vai iesaistīšanās labas prakses balvu pasniegšanas ceremonijā īpašajā oficiālo kampaņas partneru kategorijā.

Alternatīvi varat paritināt uz leju, lai iegūtu papildu informāciju.

<i>Peter Damberg</i>

“Toyota Material Handling Europe” vecākais viceprezidents Peter Damberg

 

“Iepriekšējās šāda veida iniciatīvas, sadarbojoties ar EU-OSHA, ir izrādījušās ļoti veiksmīgas uzņēmumam “Toyota”. Tāpēc mēs varam dalīties savā pieredzē ar citiem ekspertiem neatkarīgi no tā, vai viņi ir EU-OSHA biedri, klienti vai piegādātāji.ˮ

 
<i>Luca Visentini</i>

Luca Visentini, EAK ģenerālsekretārs

 

EAK sagaida, ka kampaņa palielinās informētību par nepieciešamību iesaistīt darbiniekus un drošības komitejas, lai uzlabotu profilaksi visiem vecumiem un visās darbavietās, un par nepieciešamību rīkoties likumdošanas līmenī, lai uzlabotu darba apstākļus un DDVA izglītības un apmācības sistēmas Eiropā.

 

Oficiālās kampaņas partnerības piedāvājums ir spēkā Eiropas un starptautiskiem uzņēmumiem un organizācijām, kas ir gatavi pievienoties vadošo valsts un privātā sektora organizāciju tīklam, iedvesmojot un iedrošinot citus attiecībā uz to, kā veiksmīgi tikt galā ar novecojoša darbaspēka pārvaldību.

Uzziniet vairāk par 2016.–2017. gada kampaņas partnerības piedāvājumu.