You are here
fachadadeusto1 (1).jpg

2017 m. aukščiausio lygio susitikimas saugių darbo vietų klausimams aptarti

2017 m. aukščiausio lygio susitikimas saugių darbo vietų klausimams aptarti vyks 2017 m. lapkričio 21–22 d. Euskalduna konferencijų centre, Bilbao mieste (Ispanija).

Į renginį susirinks žymiausi Europos ekspertai ir sprendimus priimantys asmenys. Jie aptars dvejus metus trukusios Saugių darbo vietų visoms amžiaus grupėms kampanijos rezultatus. Plenarinėje sesijoje ir paraleliose mažesnėse diskusijų grupėse dalyviai pasidalins gerąja praktika ir diskutuos, kaip ateityje užtikrinti darnias darbo sąlygas Europos įmonėse.

Diskusijų grupių temos: „Darnių darbo vietų skatinimo geroji praktika“, „Reabilitacija ir grįžimas į darbą“, „Mūsų judriajam DSS skatinimo partneriui Napui – 20 metų“ ir „Keitimasis gerąja DSS patirtimi – ryškiausios 10 metų EU-OSHA kampanijų partnerystės“.

Galiausiai agentūra trumpai supažindins su būsima 2018–2019 m. sveikų darbo vietų kampanija, kurios pradžią numatoma paskelbti 2018 m. balandžio mėn. ir kuria bus skatinamas supratimas, kad būtina užkirsti kelią pavojingų medžiagų keliamam pavojui.

Renginyje gali dalyvauti spaudos atstovai.

Dalyvavimas tik su pakvietimais.

Programa

Napo

Oficialūs mūsų kampanijos partneriai