You are here

Gaukite saugių darbo vietų kampanijos dalyvio pažymėjimą

certficate of paricipation 150 x150.jpg

Remkite 2016–2017 m. kampaniją „Saugi darbo vieta visoms amžiaus grupėms“ organizuodami renginius ir imdamiesi veiklos arba pradėdami vykdyti savo kampaniją. Dalyvavimas Europos darbuotojų saugos ir sveikatos savaitėse (2016 m. spalio 24–28 d. ir 2017 m. spalio 23–27 d.) yra puikus būdas tapti kampanijos dalyviu. Gausite dalyvio pažymėjimą, kuriuo bus patvirtinamas jūsų indėlis sėkmingai įgyvendinant kampaniją.

2016–2017 m. kampanijos tikslas – didinti informuotumą apie darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) valdymą darbo jėgos senėjimo sąlygomis ir skatinti darbdavius, vadovus, žmogiškųjų išteklių vadovus ir darbuotojus bei jų atstovus dirbti kartu. Kiekvienas skatinamas dalyvauti ir kiekvieno dalyvio indėlis yra svarbus. Norėdami sužinoti, kaip galite dalyvauti, apsilankykite mūsų svetainės skiltyje „Tapkite dalyviu“.

Užpildykite formą ir atsisiųskite savo pažymėjimą

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Įrašykite paveikslėlyje parodytus simbolius.

Atsižvelgdami jūsų pateiktą informaciją ir kalbą, kuria užpildėte prašymo formą, išsiųsime asmeninį e. pašto pažymėjimą.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad agentūra su jumis gali susisiekti ir prašyti pateikti daugiau informacijos apie jūsų kampanijos veiklą.