You are here
3C-1920x589px.jpg

Europos darbuotojų saugos ir sveikatos savaitė

Europos darbuotojų saugos ir sveikatos savaitė, rengiama kiekvienų metų spalio mėn. (43-ią kalendorinę savaitę), yra išskirtinis kiekvienos saugių darbo vietų kampanijos renginys. Ši savaitė, per kurią visoje ES ir už jos ribų vyksta šimtai informuotumo didinimo renginių, sulaukiantys išskirtinio žiniasklaidos dėmesio, yra puiki proga tapti kampanijos dalyviu.

Specialios filmų peržiūros, socialinės žiniasklaidos renginiai, konferencijos, parodos, konkursai ir mokymo sesijos – tai tik keletas Europos darbuotojų saugos ir sveikatos savaitės metu organizuojamų renginių. Jeigu žinote, kaip didinti informuotumą, arba norite pradėti ilgalaikį darbuotojų saugos ir sveikatos projektą, kurį norite susieti su kampanija „Saugi darbo vieta visoms amžiaus grupėms“, tuomet Europos darbuotojų saugos ir sveikatos savaitė gali būti puikus metas atkreipti į jūsų renginį būtiną dėmesį.

2016 ir 2017 m. EU-OSHA ir jos partnerių rengiamų Europos darbuotojų saugos ir sveikatos savaičių tema yra pagrindinė kampanijos nuostata, o veikloje daugiausia dėmesio bus skiriama informuotumo apie tvaraus profesinio gyvenimo svarbą didinimui.

Daugiau informacijos apie arčiausiai jūsų vykstančius Europos savaitės renginius galite sužinoti iš savo nacionalinio ryšių punkto, – be to, jūsų ryšių punktas taip pat gali padėti jums suorganizuoti renginį.

Rekomenduojama specialiai jums