You are here

Tapkite kampanijos žiniasklaidos partneriu

Reputacija

Didinkite savo, kaip žiniasklaidos organizacijos, žinomumą gausioje darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) bendruomenėje. Užtikrinkite, kad jūsų leidinyje būtų nurodyta, jog jį parengė vienas iš oficialių EU-OSHA kampanijos žiniasklaidos partnerių, t. y. organizacija, skirianti daug dėmesio darbuotojų saugai ir sveikatai darbe.

Veikla tinkluose

Pasinaudokite EU-OSHA tinklais ir susisiekite su Europos ir pasaulio suinteresuotaisiais subjektais, taip pat DSS ekspertais ir keiskitės patirtimi su panašiomis organizacijomis.

Matomumas

Jūsų leidinio logotipas ir aprašymas bus matomas šio tinklalapio žiniasklaidos partnerių skiltyje. Gausite išankstinę prieigą prie spaudos atstovams skirtos medžiagos, o mes skelbsime jūsų straipsnius internete ir socialinėje žiniasklaidoje.

Mūsų žiniasklaidos partneriai dirba su mumis siekdami didinti informuotumą apie kampanijos temas ir šiuo tikslu naudojasi įvairiais kanalais, kad reklamuotų ir populiarintų kampaniją. Mūsų žiniasklaidos partneriai yra patyrę žurnalistai ir redaktoriai iš visos Europos ir jie yra suinteresuoti skatinti darbuotojų saugą ir sveikatą.

Partnerystė yra skirta tik toms žiniasklaidos priemonėms ar leidybos įmonėms, kurios nori ir gali aktyviai dalyvauti kampanijoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie privalumus, kuriuos suteikia žiniasklaidos partnerio statusas, ir apie tai, kaip pateikti paraišką juo tapti, žiūrėkite pasiūlymą kampanijos žiniasklaidos partneriams (pateikiamas tik anglų k.).

Tapkite kampanijos žiniasklaidos partneriu

Arba puslapyje susiraskite daugiau informacijos

David Mairal

David Mairal, „Aragon Valley“

 

„Žiniasklaidos partnerystė su agentūra leidžia man susipažinti su speciallizuota medžiaga, pvz., ataskaitomis, tyrimų straipsniais, informaciniais grafikais ir priemonėmis, kurios yra pagrindinis akstinas rašyti tinklaraštį, t. y. mokytis ir dalytis žiniomis. Bet kuriuo atveju laimi abi pusės!“

 
Iris Cepero

Iris Cepero, „Safety Management Magazine“

 

„Partnerystė padėjo didinti žurnalo žinomumą visoje Europoje ir prisidėjo prie aktyvesnės veiklos tinkluose. Tiesą sakant, dabar priklausome Europos leidinių grupei, kuri didžiuojasi galėdama populiarinti geresnės darbuotojų saugos ir sveikatos praktiką.“

 
James Twigg

James Twigg, PPE.org

 

„Būdami EU-OSHA žiniasklaidos partneriu, galime padėti Agentūrai užtikrinti sveikesnes, saugesnes ir našesnes darbo vietas Europoje. Taip pat esame dėkingi už didesnį žinomumą ir galimybę kaip partneriai dalyvauti tinklų veikloje.“

 

Rekomenduojama specialiai jums