You are here

Videa

Cílem kampaně Zdravé pracoviště 2016–2017 je podporovat udržitelný pracovní život pro všechny pracovníky, od jejich prvního vstupu na pracovní trh až po odchod do důchodu. Řízení bezpečnostních a zdravotních rizik na pracovišti v souvislosti se stárnoucí populací v Evropě přináší různé výzvy a příležitosti. Podívejte se na naše video, kde najdete více informací, a jeho sdílením tyto informace prosím šiřte.  

 

Napo je hrdinou série informativních kreslených filmů o bezpečnosti a ochraně zdraví na pracovišti. Filmy o Napovi nabízejí ideální způsob, jak zajímavě a neformálně šířit základní zásady bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP). Všechny filmy v sérii jsou bez mluveného slova, takže jim může kdokoli rozumět.

Film s Napem se věnuje několika aspektům BOZP v souvislosti se stárnoucí pracovní silou a ukazuje, jak jimi může být zaměstnanec zasažen a jak na ně může reagovat. Stejně jako ve všech filmech této série Napo i zde pomáhá určit rizika a nabízí praktická řešení a návrhy na zlepšení.