You are here

Získejte osvědčení o účasti v kampani Zdravé pracoviště

certficate of paricipation 150 x150.jpg

Podpořte kampaň Zdravé pracoviště pro všechny bez rozdílu věku 2016–2017 organizováním akcí a činností nebo realizací vlastní kampaně. Ideální cestou, jak se zapojit, je účast na Evropských týdnech bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, které proběhnou ve dnech 24.–28. října 2016 a 23.–27. října 2017. Jako uznání vašeho příspěvku k úspěšné realizaci kampaně obdržíte osvědčení o účasti.

Cílem kampaně na období 2016–17 je zvýšit informovanost o řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) v souvislosti se stárnoucí pracovní silou a podpořit spolupráci mezi zaměstnavateli, manažery, řídícími pracovníky v oblasti lidských zdrojů, zaměstnanci a jejich zástupci. K účasti vyzýváme každého a každý příspěvek se počítá. Nápady na to, jak se můžete zúčastnit, najdete v dalších oddílech našich webových stránek s názvem Zapojte se.

Vyplňte formulář a stáhněte si osvědčení

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Opište znaky, které vidíte na obrázku.

Na základě vámi dodaných informací vám vystavíme a e-mailem zašleme osobní osvědčení o účasti v jazyce, v němž jste vyplnili formulář žádosti.

Vezměte prosím na vědomí, že je možné, že vás bude agentura kontaktovat, aby získala více informací o vašich činnostech spojených s kampaní.