Lepsze zrozumienie i zwiększanie świadomości

Materiał wideo dotyczący kampanii jest już dostępny!

Pomóż nam zmniejszyć cierpienie milionów pracowników z zaburzeniami mięśniowo-szkieletowymi. Czasem przydają się proste środki zapobiegawcze.

Obejrzyj i udostępnij:

video_banner_380.png play
×
Official-Campaign-Partner-banner2.png

Dołącz do nas!

Zostań oficjalnym partnerem kampanii

Skorzystaj z szerokiej gamy działań promocyjnych i inicjatyw dotyczących wymiany doświadczeń w zakresie nauczania, co pozwoli na wyeksponowanie profilu we własnej organizacji, w środowisku BHP i nie tylko.

Co oferujemy?

Aktualności

hwc_video_highlight.png
01/12/2020 Obejrzyj nowy film na temat zapobiegania schorzeniom układu mięśniowo-szkieletowego w miejscu pracy Zaburzeniom układu mięśniowo-szkieletowego można zapobiegać za pomocą prostych środków – a w jaki sposób, wyjaśnia nowy film kampanii „Zdrowe i bezpieczne...Wyświetl dodatkowe informacje
Teleworking 3 Resized.jpg

© EU-OSHA / Henk Sieben

26/11/2020 Key tips for preventing MSDs in the era of COVID-19 The spread of COVID-19 has meant that many workers have been forced to telework from their homes and other locations. While remote working has some benefits,...Wyświetl dodatkowe informacje

Obszary priorytetowe

Kampania „Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy. Kręgosłup i spółka proszą o uwagę” jest zorganizowana w kilku priorytetowych obszarach, które są promowane za pomocą specjalnych pakietów komunikacyjnych i promocyjnych przez cały czas jej trwania. Każdy obszar obejmuje konkretny temat związany z zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego. Szereg materiałów, w tym raportów, arkuszy informacyjnych, infografik i studiów przypadków, jest publikowany co trzy do czterech miesięcy w celu utrzymania tempa kampanii.
Wszystkie obszary priorytetowe

Oficjalni partnerzy kampanii

Tekst wstępu oficjalnych partnerów kampanii

Europejskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa i organizacje, zarówno publiczne, jak i prywatne, pochodzące z różnych sektorów, wspierają kampanię „Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy”. Tworzą sieć pionierów, którzy inspirują i motywują innych do skutecznego zarządzania bezpiecznymi i zdrowymi miejscami pracy. Ich zaangażowanie ma zasadnicze znaczenie i służy pewnemu dotarciu z przesłaniem kampanii do wszystkich miejsc pracy w całej UE.

Wyświetl wszystkich partnerów