Prioritārā joma

Nākamās paaudzes

Bērnu un jauniešu balsta un kustību aparāta veselība

Ko mēs varam darīt tagad?

 

 

future-generations-banner-381.png
newsletter banner 381.png

Kampaņas biļetens

Uzziniet pirmais!

Katrā posmā ir izceltas kampaņas partneru galvenās darbības, valstu pasākumi un tiek sniegtas ar darbu saistītas tematiskas zināšanas par BKAS.

Reģistrējieties, lasiet un kopīgojiet

Jaunumi

Swissport Cyprus 220.jpg

Source: Swissport Cyprus

28/07/2022 Innovative technical interventions to prevent MSDs highlighted by four Good Practice Award winners Although musculoskeletal disorders (MSDs) are preventable, they remain the most common work-related health problem in Europe. In this second article featuring...Skatīt vairāk
AT-01-EU OSHA Gruppe REI II 220.JPG

Source: AKH Wien

12/07/2022 Four good practice award winners raise awareness of MSDs prevention The 15th Healthy Workplaces Good Practice Awards recognised outstanding and innovative approaches to musculoskeletal disorders (MSDs) prevention and management...Skatīt vairāk

Prioritārās jomas

Kampaņa “Veselībai nekaitīga darbavieta atvieglo slodzi” tiek organizēta vairākās prioritārās jomās, kas tiek attīstītas, izmantojot īpašas saziņas un veicināšanas pakotnes visā kampaņā. Katra joma aptver konkrētu ar BKAS saistītu tematu. Lai uzturētu kampaņas intensitāti, reizi trīs līdz četros mēnešos tiek izdoti dažādi materiāli, tostarp ziņojumi, infolapas, infografika un gadījumu izpētes.
Skatīt visas prioritārās jomas

Kampaņas oficiālie partneri

Oficiālo kampaņas partneru ievadteksts

Veselībai nekaitīgas darbavietas kampaņu atbalsta gan valsts, gan privāti dažādu nozaru Eiropas un starptautiski uzņēmumi un organizācijas. Tie veido iniciatoru tīklu, iedvesmojot un iedrošinot citus sekmīgi īstenot aizsargāta un veselīga darbaspēka pārvaldību. Viņu iesaistīšanās ir būtiska, lai nodrošinātu, ka kampaņas vēstījumi sasniedz dažādu veidu darbavietas visā ES.

Skatīt visus partnerus