Pievienojieties!

Kļūstiet par oficiālo kampaņas partneri!

Izmantojiet plašu veicināšanas pasākumu un mācību un apmaiņas iniciatīvu diapazonu, kas ļaus jums uzlabot profilu savā organizācijā, darba aizsardzības kopienā un ārpus tās.

Ko mēs piedāvājam?

Official-Campaign-Partner-banner2.png
home-img.png

Kāda ir problēma?

Balsta un kustību aparāta slimības

Balsta un kustību aparāta slimības (BKAS) ir vienas no izplatītākajām ar darbu saistītajām veselības problēmām Eiropā. Tās izraisa muguras, kakla, plecu, augšējo un apakšējo ekstremitāšu sāpes un diskomfortu un var ietekmēt cilvēka darbspēju.

Kāda ir problēma?

Jaunumi

Teleworking 3 Resized.jpg

© EU-OSHA / Henk Sieben

26/11/2020 Key tips for preventing MSDs in the era of COVID-19 The spread of COVID-19 has meant that many workers have been forced to telework from their homes and other locations. While remote working has some benefits,...Skatīt vairāk
OSH_017203_f0d92.jpg

© EU-OSHA

17/11/2020 Uzziniet par mūsu oficiālajiem kampaņas partneriem un kļūstiet par vienu no viņiem! Mūsu ilgstošajiem oficiālajiem kampaņas partneriem (OKP) joprojām ir galvenā nozīme, nodrošinot, ka 2020.–2022. gada kampaņas “Veselīgās darbavietās strādā...Skatīt vairāk

Prioritārās jomas

Kampaņa “Veselībai nekaitīga darbavieta atvieglo slodzi” tiek organizēta vairākās prioritārās jomās, kas tiek attīstītas, izmantojot īpašas saziņas un veicināšanas pakotnes visā kampaņā. Katra joma aptver konkrētu ar BKAS saistītu tematu. Lai uzturētu kampaņas intensitāti, reizi trīs līdz četros mēnešos tiek izdoti dažādi materiāli, tostarp ziņojumi, infolapas, infografika un gadījumu izpētes.
Skatīt visas prioritārās jomas

Kampaņas oficiālie partneri

Oficiālo kampaņas partneru ievadteksts

Veselībai nekaitīgas darbavietas kampaņu atbalsta gan valsts, gan privāti dažādu nozaru Eiropas un starptautiski uzņēmumi un organizācijas. Tie veido iniciatoru tīklu, iedvesmojot un iedrošinot citus sekmīgi īstenot aizsargāta un veselīga darbaspēka pārvaldību. Viņu iesaistīšanās ir būtiska, lai nodrošinātu, ka kampaņas vēstījumi sasniedz dažādu veidu darbavietas visā ES.

Skatīt visus partnerus