Praktické nástroje a pokyny

Pro zaměstnance a zaměstnavatele. Pro všechna pracoviště.

Seznamte se s databází obsahující celou řadu příkladů na úrovni EU i na úrovni jednotlivých států týkajících se toho, jak posuzovat a řídit faktory týkající se muskuloskeletálních poruch.

Učte se příkladem

tool_banner_381.png
thank-you-banner-381.png

Jednejme společně

Srdečně děkujeme všem našim partnerům!

Máme za sebou úspěšný rok kampaně Posviťme si na fyzickou zátěž a inspirativních akcí za zdravější pracoviště v celé Evropě.

Jsme hrdí na partnery naší kampaně!

Novinky

HL_Summit2.png
07/12/2022 Summit kampaně Zdravé pracoviště 2022: shrnutí a dojmy Díky zásadním poznatkům o prevenci muskuloskeletálních poruch od špičkových odborníků a účastníků s rozhodovací pravomocí byl summit agentury EU-OSHA pořádaný...Více
Working from home 1.jpeg
02/12/2022 OSH risks! Digital platforms and teleworking during the global pandemic - New language versions... As a consequence of the COVID-19 crisis, millions of workers across Europe and beyond have been required to stay home and work from there, making of...Více

Prioritní oblasti

Kampaň „Zdravé pracoviště si posvítí na fyzickou zátěž“ je rozdělena na několik prioritních oblastí, které jsou propagovány pomocí speciálních komunikačních a propagačních balíčků po celou dobu trvání kampaně. Každá z oblastí je věnována jednomu konkrétnímu tématu týkajícímu se muskuloskeletálních poruch. Každé tři až čtyři měsíce jsou vydávány různé materiály, například zprávy, informační listy, infografiky a případové studie, aby kampaň neztratila dynamiku.
Zobrazit všechny prioritní oblasti

Oficiální partneři kampaně

Oficiální partneři kampaně – úvodní text

Evropské a mezinárodní podniky a organizace, jak veřejné, tak soukromé, z různých odvětví, podporují kampaň Zdravé pracoviště. Tvoří síť průkopníků, kteří inspirují a podporují druhé při úspěšném řízení bezpečné a zdravé pracovní síly. Jejich účast je zásadní pro zajištění, aby se poselství kampaně dostala na všechny druhy pracovišť po celé EU.

Zobrazit všechny partnery